Rozvoz obědů

Dle nařízení vlády ohledně šíření nemoci COVID19, jsme nuceni omezit provoz restaurace. Budeme pouze rozvážet jídlo a vydávat jídlo přes dveře na objednávku. Budou tedy v nabídce pouze 2 druhy jídla, 1 druh polévky, 1 druh salátu, dezert nebude, nápoje můžeme dát do kelímku sebou (káva, čaj,džus).Zákazník nesmí vkročit do restaurace. Pouze jídlo celé s polévkou nebo bez polévky, jinak by to bylo složité. Můžete volat a objednávat do 13. hodiny, rozvážíme a vydáváme  do 14.hodiny. Vše do odvolání platí od pondělí 16.3.2020.

Vítáme Vás na stránkách Vegetariánské restaurace Harmonie v Třinci. 

Vaříme kvalitní domácí stravu, která uzdravuje vaše tělo i mysl. 

Používáme principy ájurvédy a chystáme jídlo vždy čerstvé a s radostí. 

S pomocí ájurvédy nebojujeme s koronavirem, ale posilujeme imunitu: najdete u nás nejlepší ověřené byliny a směsi, které to umí. Doporučujeme Imunity, Triphala  nebo Amalaki( Amla) od Organic india nebo od společnosti Aimil. Kdo chce více, tak doporučujeme koření: černý kmín( černucha setá), kurkumu, chilli, zázvor, skořice, ajdžvan, anýz a mnohé další přidávat do jídla a do nápojů. VŠE, co podporuje trávicí oheň je třeba v tomto období přidat, nejen, že lépe vše strávíme, ale bude v těle i méně toxinů a více tělesné i duševní energie. 

Zásady ájurvédy pro imunitu a zdraví:

1. Dodržovat denní režim dle přírodních bioritmů ( max. 3x denně jídlo, svačinky ne, dostatečný odpočinek, posilovat tělo i mysl smysluplnými věcmi)

2. Jíst jídlo vhodné pro mou konstituci a dle roční a životní potřeby

3. Nepřejídat se

4. Přiměřeně se hýbat a odpočívat

5. Myslet pozitivně  a šířit dobro

6. Vše dělat v souladu s přírodou a hledat odpovědi v přírodě

7. Posilovat imunitu přírodními prostředky, bylinami, kořením, mazáním, jógou, dýcháním, posilováním mysli a ducha.( např. i modlitbou, zpíváním manter, smíchem, meditací, pranajámou, aktivací marem , nasja nosní očista a další techniky.)

8. Chodit na slunce a čerstvý vzduch.

9. Vyhýbat se všem závislostem jako je alkohol, cigarety a drogy.

 

Rozvoz obědů vlastním autem nabízíme od pondělí do pátku. Rozvážíme jen hotové  celé denní menu, jehož součástí je polévka, hlavní jídlo a salát. Jídla jsou v přenosných menuboxích.  Je možné dohodnout rozvoz i mimo Třinec v nejbližším okolí. Pokud je více objednávak na jedno místo, lze rozvoz mimo město s příplatkem 5,-Kč za km mimo Třinec .Rozpis nabízeného denního menu najdete na našich vebových stránkách a nebo přímo v restauraci.

Objednávejte prosím do 10.30 hod daného dne na e-mail a nebo telefonicky .

.vegetharmonie@seznam.cz

tel.:      558987487

mobil:  731620708

 

Rozvážíme  obědy od 11.00hod do 13.00 .

 

Obědy lze vyzvednout i přímo v restauraci.

 

složení menu: polévka, hlavní chod, salát.

 Cena jedné plné porce  500g jídla ( i se salátem) a polévky 350ml i s rozvozem a včetně obalů je 189,-Kč

Při koupi 5 až více kusů na jedno místo je 5% sleva.

1 menu 500g ( i se salátem) bez polévky včetně obalu a rozvozu  je 159,-Kč.