partneři spolupráce

1.

Od 8.10.2013 začíná spolupráce mezi naší restaurací a F:Clubem z Českého Těšína. Lipová 1965, kousek od kauflandu v areálu společnosti Finidr.

F:Club nabízí : exkluzivní club , fitness, zdraví a relax.Posilovna se špičkovými stroji Pannata Sport, Cardio zóna s TV, běhací pásy, eliptické trenažéry, horizontální kolo, osobní trenér, výživové poradenství, analyzátor stavby těla TANITA,

cvičení: Zumba, Aerobic, Body styling, Box, Pilates, Bosu, Chi-toning, Joga, Zdravá záda, Race, Walking, Funkční trénink-TRX, Body ball, Cvičení pro těhotné, cvičení pro děti a další,......

 

Designové prostředí, finská sauna, relaxační místnost, různé druhy masáží, útulný dětský koutek.................

 

www.fclub.cz

 

Spolupráce znamená, že každý, kdo koupí členskou kartu v F:Clubu, má nárok v restauraci harmonie na 1 jídlo a 1 nápoj zdarma na základě předložení kupónu a členské karty.

V restauraci najdete zase kontakt a kupónek na jeden vstup do F:clubu zdarma.

 

Restaurace splňuje náplň jídel vhodných pro zdraví a pro fyzickou aktivitu, tedy můžete přijít ochutnat  a pak si jít zacvičit či naopak a spojit vše i s relaxací ve F:Clubu.

S plnou parou do cvičení a pak s velkou chutí něco dobrého a zdravého sníst.

 

2.

Labužník-Celiak ve Frýdku-Místku. výrobna od července 2013. Vyrábí čistě bezlepkové pečivo a zákusky. Směs ověřená -vhodné pro bezlepkovou dietu. Čistý provoz bez lepku.

Chuť pečiva i dezertů je výborná, navíc používají většinou máslo na pečení. Medovník je např. slazen pouze medem,....

www.labuznikceliak.cz

 

Můžete  u nás objednat vždy do středy a v pondělí zboží přijde do Třince.