Ájurvédské konzultace- určení konstituce dle ájurvédy a doporučení dle zjištěného typu

Co to je ájurvéda? 
Ájus=život, véda=věda, je to věda o životě  a dlouhověkosti ve zdraví. Písemné záznamy jsou už 5 tisíc let známé, hojně používané v Indii, na Srí Lance a v Nepálu. Jedná se o celostní vědu , která se neustále vyvíjí a má pozitivní vliv na zdraví nejen u člověka. Principy ájurvédy mají logická vysvětlení a praktické mnohaleté zkušenosti, vše  vychází  z přírodních zákonů.
Jsem ájurvédik a 
nabízím: 
- celostní přístup
- indiviuální konzultace vedoucí k úpěchu
- především je mým zájmem zdraví a spokojenost každého zákazníka
- doporučuji stravu běžně dostupnou v našich klimatických podmínkách
- pomůžu s nakupováním surovin
- poradím s recepturami
- hledám se zákazníkem řešení zohledňující základní lidské potřeby pro harmonii celého těla, mysli i duše
- používám ověřené principy se zdravým myšlením  a s citem pro celek
- Provádím minimálně 1-1,5 hodiny zjišťování a měření stavu, které odpovídá Vaší konstituci, se kterým jste se narodily a také rozdíly v současnosti. Podle zjištění vychýlení z rovnováhy, nastavím doporučení pro běžný život, nejen stravu, ale i další terapie a domácí možnosti , jak si pomoci na každý den.( vhodné mazání, bylinky, cvičení, očistné techniky, další terapie)
 
Konzultant ájurvédy: Ing. Dagmar Mrajcová, domluva na tel.:: +420 604 278 455, dagmar.mrajcova@seznam.cz, sms nepřijímám, volejte při objednání prosím.
 
ceník: 
 
1. Základní konzultace- zjištění stavu, rozsáhlé měření a diskuse, nastavení základních stravovacích principů, základní informace o surovinách a vysvětlení jejich vhodnosti či nevhodnosti, režim dne a stravování úzpůsobené individuálním potřebám  a možnostem zákazníka. Další terapie, vysvětlení, zaučení.  500,-Kč 1 hodina času.
 
2. Vypracování celostní doporučení přímo pro vás, dle konstituce, 500,-Kč v elektronické podobě , zasílám emailem.