Acaimania výrobky

Acaico drinky

Açaico drinky

 

Acaico superfruit smoothie a Acaico superfruit drink v praktickém balení, připravené k přímé konzumaci jsou jako stvořené pro dnešní uspěchaný životní styl. Všechny naše nápoje a smoothie obsahují super-ovoce açai nejvyšší kvality, bohaté na antioxidanty, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Vyzkoušejte dosud nepoznanou a jedinečnou chuť nápojů Acaico, ať jste kdekoliv.

  Více info 
 
Açaico mraženíAcaico nanuk  55g: 23,-Kč
Acaico N atigela 170ml: 65,-Kč, Acaico  Na tigela 80g: 49,-Kč, 
 Acaico sáček 200g mražený: 59,-Kč( čistý, jahoda, mango), Acaico Frozen 450g kelímek: 149,-Kč

Acaico mražené

(čti: asají) je lahodné brazilské bobulovité ovoce temně fialové barvy. Chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody - je to opravdový dar matky přírody. Roste v amazonských deštných pralesích. Má bohatou specifickou chuť a vysoké nutriční hodnoty. Açai oslovuje sportovce a další bytosti, podporující zdravý životní styl. Obsahuje nejvíce antioxidantů ze všech známých druhů ovoce, množství glykoproteinů, bílkovin, vlákniny a esenciálních omega 6 a omega-9 mastných kyselin. Ovoce Açai je považováno za jednu

  Více info 
 
Açaico sušeníAcaico Bio powder 50g: 299,-Kč, Acaico šumivé 20tbl.: 189,-Kč

Acaico sušené

Acaico BIO prášek je 100% čisté ovoce açai, vyrobené speciální metodou sušení mrazem. Tá zaručuje maximální čerstvost ovoce açai. Díky této metodě jsou zachovány všechny zdraví prospěšné látky nacházející se v açai. To ho dělá tak výjimečným.

  Více info 
 
30 sec. in fruit heaven30SFH čisté mražené ovoce 100g: 25,-Kč

30 sec. in fruit heaven

30 sec. in fruit heaven je čerstvé ovoce z lůna brazilské přírody, které roste a přirozeně dozrává na slunci a právě když je v něm nejvíce živin a je ideální dozrálé, začíná jeho sběr. Jeho dužina, to nejhodnotnější z ovoce, se okamžitě zmrazí speciální metodou, takže si ovoce v sobě uchová všechny nejdůležitější vitamíny a minerály. Takto vám umožňujeme vychutnávat si fantastickou chuť ovoce bez použití "éček", barviv, cukru a sladidel a především vychutnávat si ovoce, které nedozrává pod UV lampami, či za pomoci plynu etylén.

  Více info 
 
MOOO! Frozen yogurtMOO Frozen natural jogurt 450ml: 83,-Kč

MOOO! Frozen yogurt

Mražený jogurt MOOO! - Jediný mražený jogurt, který si můžete vychutnat v pohodlí Vašeho domova. Mražený jogurt MOOO! je prémiový produkt, který splňuje nejvyšší kritéria kvality. Díky nízkému obsahu tuku a přítomnosti organismu prospěšných probiotických kultur, se o mraženém jogurtu mluví jako o zdravější alternativě zmrzliny, od které se odlišuje zejména lehčí a jemnou chutí. Oblíbený je zejména u dětí a aktivních lidí, kteří si dávají pozor na štíhlá linie a preferují kvalitní potraviny.